Obecní knihovna na Rusavě - Aktuality

OBRÁZEK : akt.jpg

OBRÁZEK : akce_kost__.jpg

Vážení čtenáři,

od pondělí 23. 10. 2017, si můžete vybrat z nových knih zapůjčených Knihovnou Kroměřížska.
Z počtu 120 knih si vyberou svou oblíbenou děti i dospělí. Přijďte do knihovny, těším se na Vás.

• Podrobný přehled všech titulů z Výměnného souboru Knihovny Kroměřížska si můžete prohlédnout včetně anotace a obálky na stránce „Knihy z KK"

Chmelařová Zdenka – knihovnice

OBRÁZEK : don.sl_.jpg

Naše knihovna získala ocenění

OBRÁZEK : oceneni_knihovny_za_2015.jpg

Součástí ocenění byla i finanční částka 10 000 Kč, která má být výhradně určena pro nákup nových knih do obecní knihovny.

OBRÁZEK : upravena_fotka_s_obnosem.jpg

Mgr. Miroslava Češková

OBRÁZEK : jib.jpgPortál Jednotné informační brány (dále jen JIB) umožňuje uživatelům z jednoho místa jedním vyhledávacím rozhraním využívat různé české a zahraniční zdroje (katalogy knihoven, souborné katalogy, plnotextové databáze, atd). Portál zahrnuje všeobecné i oborové zdroje, vítáme jakékoliv návrhy na další vhodné zdroje k zapojení.

(Umístění – postraní navigační panel)

Proces zabral 0.0186 sekund času a 0.59MB paměti.